BIST 1.569
DOLAR 7,39
EURO 8,98
ALTIN 446,73
MEDYA

Survivor 22 Haziran 2018 kim elendi?

TV8 sevilen yarışması Survivor'da 22 Haziran 2018 Cuma akşamı kim elendi sorusunun yanıtı toplu SMS oylaması sonuçları ile belli oldu. Turabi Çamkıran, Hakan Hatipoğlu ve Murat Ceylan, Survivor'da bu hafta eleme adayı olan isimlerdi. Yapılan eleme konseyinde Murat Ceylan adaya veda etti.

Survivor 2018'de bu hafta kim elendi sorusu yanıt buldu. Survivor 2018'nin 22 Haziran 2018 Cuma akşamı yayınlanan son bölümünde nefesler tutuldu. Acun Ilıcalı bu hafta Survivor toplu SMS oylaması sonuçlarına göre kimin elendiğini açıkladı. Ada konseyinde elemeye çıkan isimler Turabi Çamkıran, Hakan Hatipoğlu ve Murat Ceylan'dı. Gerçekleştirilen toplu SMS oylamasının sonuçlarına göre bu hafta Survivor adasına veda eden isim Murat Ceylan oldu.

İlk olarak yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazmış ve yarışmacıların oyları sonucunda birinci eleme adayı Turabi Çamkıran; erkekler arasında dokunulmazlık oyununu kazanan Anıl Berk Baki'nin kararıyla ikinci eleme adayı Hakan Hatipoğlu ve kızlar arasında dokunulmazlık oyununun galibi Nagihan Karadere'nin kararıyla üçüncü eleme adayı da Murat Ceylan olmuştu.

Toplu SMS oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan Murat Ceylan, Survivor 2018'de bu hafta elenen isim oldu ve Survivor'a veda etti.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Eker'den duygusal Diyarbakır mektubu
Survivor'da muhteşem ödül: İşte ev kazanan yarışmacılar!
Kültür Bakanı Kurtulmuş'tan çok özel açıklamalar...
Numan Kurtulmuş: Ne söz verdiysek yaptık Millet Kıraathaneleri de Millet bahçeleri de yapılacak
Maden ocağında göçük: 2 işçi göçük altında!
İsrail keskin nişancısı Anadolu Ajansı muhabirini vurdu!
Dünyası başına yıkıldı! 'Allah'ım hangisine koşayım'
12 haftalık bebek ailesinin sözlerine karşılık veriyor!
Arkadaşa yapılan acımasız uzaylı şakası
Kendi oyuncak helikopterinizi kendiniz yapın!