HABER /  GÜNCEL

Survivor 2016'da kim elenecek SMS oy sıralaması sonuçları

Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı 10 Mayıs 2016 günü çıkacak. Survivor birincisi Atakan eleme adayı oldu peki SMS oy sıralaması sonuçları ne diyor elenen kim olur?

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtını yapılacak olan SMS oylamasıyla belli olacak. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında Avatar Atakan eleme adayı olan ilk isim olmuştu.

Survivor 2016'nın 3 Mayıs Salı akşamı yayınlanan bölümünde bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim Yattara'nın kararıyla Avatar Atakan'dan sonra Ünlüler'in ikinci eleme adayı da Yunus Günçe oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ SORUSUNUN YANITI HAFTAYA

Survivor'da adaların birleşmesiyle birlikte eleme değişti. Artık SMS birinciliği ile gelen isim söyleme hakkı yok. Survivor elemesi de 2 haftada bir olacak. Eleme adayı olan iki ismin yanına bu hafta pazar günü dokunulmazlığı kaybeden takım yeni isimleri ekleyecek. Belirlenen 4 isimle birlikte 10 Mayıs 2016 salı günü Survivor'da kim elendi sorusu yanıt bulacak.

SEMİH ÖZTÜRK GELDİ ÜNLÜLER BİRBİRİNE DÜŞTÜ

Gönüllüler takımından Zafer Mete'nin diskalifiye olmasına sebep olarak ünlüler takımına geçen Semih Öztürk iki haftada herkesi birbirine düşürdü. Survivor adasında ünlüler için kurulan son ada konseyi bunun göstergesi oldu. Semih Öztürk, Nagihan Karadere ve Yunus Günçe arasında gizli bir Atakan bloğu kuruldu. Ada konseyinde bu 3 isim Avatar Atakan'ın adını ağır yorumlarla birlikte yazdı. Bu gruba katılmayan tek isim ise bireysel takılan ve Ezgi ismini yazan Yattara oldu.

Semih Öztürk Atakan'ın adını yazıp şunları söyledi :

'Benim hakkımda pazarlıklar olduğunu öğrendim. Gidene kadar Semih'i yazalım pazarlığı...  Ben bunları hak ettiğimi düşünmüyorum. Birleşme öncesi Semih Öztürk'ü yazmanın elbette bedelleri olacaktır. Bugünkü operasyonun adı diyet operasyonu. İkinci perde açılıyor. Seni yazış sebebim bana yapılan hamledir."

Nagihan Karadere Atakan adını yazıp şunları söyledi

"Seni yazıyorum çünkü çok kötü kalpli bir insansın. Bu adadaki herkesin iyiniyetini suistimal ettin. Bize şunu gösterdin senin ipinle kuyuya inilmez."

Yunus Günçe Atakan'ın ismini yazıp şunları söyledi :

"Sen kantara çıkmayan ender arkadaşımızsın. Kulübe hoş geldin. Belki seversin her hafta çıkmak istersin. Sevgilerimle' .

AVATAR ATAKAN : ARKADAN VURDULAR

Avatar Atakan arkadan vurulduğunu belirterek 'çevirdiğin dolaplar yeter' deyip ada konseyinde Nagihan Karadere'nin adını elenmesi için söylemişti. Atakan adaya dönünce de 'kardeşim dediğim insanlar beni arkadan vurdu' diyerek tepkisini sözlere döktü.

Atakan ile sevgili oldukları dedikodusu çıkan Ezgi Avcı ise ada konseyinde Nagihan'a karşı hayli kinlenmiş görünüyordu. 'Senin de zamanın gelecek. Döktüğün timsah gözyaşları içinde boğulacaksın." diyerek Nagihan'ın adını yazmıştı. 

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS OY SIRALAMASI SONUÇLARI

Bu hafta dokunulmazlığı yine ünlüler kaybederse 2 aday da onların takımdan çıkacak. Haliyle Survivor elemesine 4 isim birden çıkabilecek. Bu durumda elemeden sadece 2 isim kurtulabilecek. Dokunulmazlığı gönüllüler kaybederse de onlardan 2 isim ünlülerin isimleri ile SMS oylamasına çıkacak. 4 isim arasından SMS oy sonuçlarına göre sıralaması en düşük olan kişi Survivor'dan elenecek. Bu noktada SMS sıralaması yarışmacıların kaderlerini belirleme açısından çok önemli. Gelin ünlüler takımının daha önceki SMS oy sıralaması sonuçlarına bir gözatalım. 

Survivor ünlüler - gönüllüler SMS oy sıralaması

Survivor adasında en son eleme 26 Nisan 2016 tarihinde birleşme öncesi yapılmıştı. Bu elemede 2 isim ünlüler 2 isim gönüllüler takımından çıkmıştı. Elenen ismin Tuğba Özay olduğu SMS sıralaması şu şekilde olmuştu;

1. Serkay Tütüncü
2. Semih Öztürk
3. Gizem Kerimoğlu
4. Tuğba Özay

Survivor ünlüler SMS oy sıralaması sonuçları 12 Nisan 2016

1. Tuğba Özay
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Nagihan Karadere
6. Mehmet Özyay

Survivor ünlüler oy sıralaması SMS sonuçları 5 Nisan 2016

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Mehmet Özyay
6. Tuğba Özay
7.Yılmaz Morgül (elendi)

Survivor ünlüler oy sıralaması 22 Mart 2016 SMS sonuçları

1. İbrahim Yattara
2. Ezgi Avcı
3. Nagihan Karadere
4. Yılmaz Morgül
5. Yunus Günçe
6. Eda Akkaya (elendi)
7. Mehmet Özyay

Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçları 16 Mart 2016

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3. İbrahim Yattara
4. Eda Akkaya
5. Nagihan Karadere
6. Yılmaz Morgül
7.Yunus Günçe
8. Mehmet Özyay

(Seda Tetik sakatlığı dolayısıyla elendi)

survivor unluler oy siralamasi sms sonuclari tam listesi

SURVİVORDA NAGİHAN KARADERE VE ATAKAN ARASINDA İPLERİ KOPARAN OLAY

Survivor adasında Nagihan Karadere ve Avatar Atakan artık karşı karşıyalar. Ada konseyine de yansıyan kavganın perde arkasında ne var Survivor adasında Atakan ve Nagihan arasında ne oldu?

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivorda adaların birleşmesi sonrasında oynanan ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı.

ÜNLÜLER TAKIMI KARIŞTI

Dokunulmazlık oyunundan sonra Survivor ünlüler takımı birbirine düştü. Bunun sonucu da ada konseyine yansıdı.

SURVİVOR ADALAR BİRLEŞTİ SEMİH VE SERKAY KAPIŞTI

Survivor adasında Semih Öztürk'ün rüyalarını kaçıran isim Serkay Tütüncü. Adaların birleşmesi sonrasında Semih ve Serkay kapıştı.

Yorumlar 10 yorum