Süreyya Yalçın swarovki taşlı 'cadı tırnaklarıyla' dikkat çekti

Süreyya Yalçın swarovki taşlı 'cadı tırnaklarıyla' dikkat çekti

Ünlü milyarder iş adamı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın eşi Ozan Baran'la Bodrum'da görüntülendi. Sosyetenin ünlü ismi Süreyya Yalçın 'cadı tırnaklarını' andıran swarovski taşlarıyla süslü protez tırnaklarıyla dikkat çekti.

Süreyya Yalçın swarovki taşlı 'cadı tırnaklarıyla' dikkat çekti - Sayfa 1

Evlendikten sonra Miami’ye yerleşen Sürreya Yalçın- Ozan Baran çifti, tatil sezonunu açtı. Sosyetenin ünlü isimlerinden Süreyya Yalçın önceki gün Bodrum'da Mavi Otel’de eşi Ozan Baran ve dostları ile kahve içerken görüntülendi. İkii el ele sahilde yürüyüp daha sonra alışveriş yaptı. Süreyya Yalçın’ın sıradışı tırnakları ise oldukça dikkat çekti. Amerika’da yaptırdığı ve swaroski taşlardan oluşan büyük tırnakları ile dikkat çeken Süreyya Yalçın, büyük tırnaklı elleri ile eşinin elini tuttu.

Süreyya Yalçın swarovki taşlı 'cadı tırnaklarıyla' dikkat çekti - Sayfa 2

SÜREYYA YALÇIN KİMDİ?: Sosyetenin ünlü isimlerinden olan Süreyya Yalçın, dünyanın en zenginleri listesine girmeyi başarmış iş adamı Faruk Yalçın’ın kızıdır. 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Aziz Yıldırım'ın yeğenidir. Babasından kalan miras ile sık sık gündeme gelmektedir. 2016 yılında Hatay'lı iş adamı Ozan Baran ile evlenmiştir.

Süreyya Yalçın swarovki taşlı 'cadı tırnaklarıyla' dikkat çekti - Sayfa 3

SÜREYYA YALÇIN'IN SERVETİ: 2008 yılında vefat eden Faruk Yalçın, mirasçılarına 4 milyar lira bıraktı. İlk eşinden olan dört çocuğu ve ikinci eşinden olan kızı Süreyya Yalçın arasında miras paylaşıldı. Sabah gazetesinin 2016 yıllarda yaptığı bir habere göre, Süreyya Yalçın'ın aylık faiz geliri 833 bin dolar. Haberde Süreyya Yalçın'ın bir bankada 100 milyon dolarlık bir hesabının olduğu belirtiliyor.