BIST 1.376
DOLAR 8,12
EURO 9,80
ALTIN 462,97
HABER /  GÜNCEL

Süper Loto çekilişi saat 21.00'da 9 haftadır kimse bu sonuçları bilemedi

Milli Piyango'nun 9 haftadır devreden Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.00'da yapılacak. Süper Loto ikramiyesi 25 milyona dayanırken 23 Ağustos'tan beri kimse 6'yı bulamadı. İşte ikramiyeyi rekora taşıyan o rakamlar:

Abone ol

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, en son geçen hafta yapılan çekilişte Süper Loto'da 6 bilen çıkmadı ve 20 milyonu aşan ikramiye 9. kez devretti. Çekiliş zamanına kadar Süper Loto ikramiyesinin 25 milyonu geçmesi bekleniyor.

Süper Loto sonuçları : Milli Piyango İdaresi rekor ikramiyeye ulaşan Süper Loto için bu akşam saat 21.00 civarında çekiliş yapacak. Süper Loto sonuçlarını bilen kişi 25 milyonluk ikramiyenin sahibi olacak.

Altılıyı tutturmak isteyenler bugün Süper Loto bayiileri önünde kuyruklar oluşturdular. Geçen yıllarda en çok çıkan rakamlarla kolon hazırlayanlar şanslarını artırmaya çalışıyor. İstatistik verilerine göre bugüne kadar
Süper Loto 'da en çok kazandıran numaralar sırasıyla 35, 13, 1, 37, 45, 31, 17 ve 12 oldu.

9 haftadır çıkan rakamlar hangileri : Süper Loto 23 Ağustos tarihinden beri devrediyor. İlk hafta devreden ikramiye tutarı 1.216.679 liraydı. 18 Ekim'deki son devirde ise 20.341.399 lira bu akşamki çekilişe aktarıldı.  İşte 9 haftadır kimsenin bilemediği rakamlar:

Süper Loto en çok nereye çıktı? : Süper Loto, 574 hafta içinde en fazla İstanbul’a çıktı. İstanbullular 24 kez gülerken, 10 kez ile Ankara takip etti. Üçüncü sıradaki en şanslı il 6 kez ile İzmir oldu. 45 ile ise büyük ikramiye hiç çıkmadı. Bu iller: Adıyaman, Ağrı, Amasya, Artvin, Bingöl, Bilecik, Bitlis, Burdur, Çankırı, Çorum, Deniz, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Siirt, Sinop, Tokat, Trabzon, Tunceli, , Yozgat, Zonguldak, Bayburt, Karaman, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis ve Düzce oldu.

Süper Loto ikramiyeleri: 2007 yılından beri oynanan Süper Loto oyunu -4-5 ve 6 bilenlere ikramiye vermektedir.

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğü tarafından ödenir.

ÖNCEKİ HABERLER
PTT’nin Aile Dostu kampanyası nedir?
Merkez Bankası'ndan flaş döviz kararı! Dolar ne yapacak?
Yerel seçimler ne zaman hangi ayda YSK 2019 takvimi
Metin Feyzioğlu: Türkiye ABD'ye rağmen 10 günde olayı çözmüştür
2018 engelli maaşı kasım ayı ne kadar ne zaman yatacak?
Ruhsar Pekcan açıkladı! Bin 581 ürünün etiketinde yanlış uygulamalar tespit ettik
Çamlıca Camisi'ni yapan firma da konkordato ilan etti bakın sahibi kim?
Suudi Savcılığından flaş Cemal Kaşıkçı itirafı! Önceden planlandı...
Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili sözleri 29 Ekim özel-2018
Suudi savcıdan flaş Cemal Kaşıkçı açıklaması
Yorumlar