BIST 118.485
DOLAR 6,86
EURO 7,77
ALTIN 394,16
GÜNCEL

Su içmek için musluğu açan köpek

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda susayan köpek musluğu kendi çabalarıyla açıp hem leğeni dolduruyor hem de su içiyor.

Yaz sıcakları hayvanlar için zorlayıcı oluyor. Bu nedenle sokaklara bir kap su koymakta fayda var. Ancak bazen hayvanlar su bulamıyorlar. Bu durumda da kendi ihtiyaçlarını kendileri karşılıyor. Görüntülerdeki köpek susuzluğunu gidermek için leğeni musluğun altına koyuyor, ve musluğu açıp hem su içiyor hem de leğeni dolduruyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar