MAGAZİN

Kibariye'nin annesi Makbule Tokmak'ın, damadı Tünay Ürek için 'Şofeer Tünay şofer Tünay' demesi

Kibariye'nin Annesi Makbule Tokmak'ın, Tünay Ürek için 'Şofeer Tünay şofer Tünay' demesi sosyal medyada yeniden gündemde...

Kibariye'nin annesi Makbule Tokmak, ünlü sanatçı Kibariye'nin 1979’da evlenip 1996’da ihanet sonucu boşandığı Tunay Ürek’le ayrılığı sırasında yaptığı, “Şofeer şofer” isyanıyla akıllara kazınmıştı. Tokmak’ın kızgınlığını dile getirdiği anlar o dönem skeçlere de konu olmuştu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar