Star'ın reyting makinesi dizisine flaş isim! Seksi oyuncu Kardeş Çocukları'nda

Seneye iddialı yapımlarla başlayan Star TV sezonun son bombasını usta oyuncuları kadrosunda topladığı Kardeş Çocukları dizisi ile yaptı. Pazar akşamları zirveyi kimseye kaptırmayan diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Star TV yeni dizisi Kardeş Çocukları ile deyim yerindeyse tam onikiden vurdu. Pazar akşamları yayınlanan dizi daha ilk bölümden reyting listelerinde zirvenin sahibi oldu. Usta isimlerin bir araya geldiği kadroya ise genç ve seksi oyuncu Melis Hacic katılıyor. 

KADRO YILDIZLAR GEÇİDİ GİBİ: Faruk Teber'in yönetmen koltuğuna oturduğu dizi Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Engin Alkan, Furkan Andıç ve Batuhan Ekşi gibi ünlü isimlerden oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor.

MELİS HACİC KADRODA: Star TV'de yayınlanan, Sırma Yanık'ın senaryosuna imza attığı dizinin kadrosuna son olarak Melis Hacic katıldı. Geçen haftalarda final yapan 'Bir Litre Gözyaşı' dizisinde Selin karakteriyle seyirci karşısına çıkan Hacic, 'Kardeş Çocukları'nda ise Yıldırım Saner'in (Mehmet Aslantuğ) yeğeni İdil karakterine hayat verecek.

Sosyal medya fenomeni sosyetik bir tasarımcı olan İdil'in gelmesiyle beraber dizinin genç oyuncuları arasındaki tansiyon tavan yapacak.