BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39

Star TV'nin sevilen dizisinde şoke eden ayrılık kimse bunu beklemiyordu!

Star Tv'de ekrana gelen, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin dün akşamki bölümü, izleyicileri ekrana kilitledi. Dizinin son sahnesinde yaşanan veda ise büyük bir şok yaşattı.

Star Tv'de ekrana gelen, başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Tamer Levent, Salih Bademci, Fırat Tanış, Dilara Aksüyek, Murat Aygen, Güven Murat Akpınar, Neslihan Yeldan ve Fatih Koyunoğlu'nun paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin dün akşamki bölümü, izleyicileri ekrana kilitledi. Dizinin son sahnesinde yaşanan veda ise büyük bir şok yaşattı.

Özge Borak, dizide doktor İbrahim karakterine hayat veren babası Selçuk Borak ile birlikte rol alıyordu. Peki Özge Borak'ın yaşam öyküsünü merak ediyor musunuz? Gelin hep birlikte güzel oyuncunun geçmişine bir göz atalım...

ÖZGE BORAK KİMDİR? Özge Borak, 14 Şubat 1982 tarihinde, İstanbul'da dünyaya geldi. Sanat hayatına henüz 8 yaşındayken kazandığı Şehir Tiyatroları Çocuk Bölümü'nde başlayan Borak'ın babası, kendisi gibi tiyatrocu olan İstanbul Devlet Opera ve Balesi başkoreografı Selçuk Borak'tır. Kardeşi Selim Borak İDOB'un baş dansçılarındandır.