Star TV'den Erkenci Kuş hamlesi! Dizinin pimi çekildi final mi yapacak?

Star TV'nin en sevilen yaz dizilerinden biri olan ve kısa sürede büyük başarı sağlayan dizisi Erkenci Kuş için Star TV karar verdi! Salı günü ekrana gelen dizinin yerine Ufak Tefek Cinayetler dizisi yayınlanacak. Peki Erkenci Kuş ne olacak?

Star TV'nin sevilen yaz dizisi olarak başlayan ve kısa sürede büyük beğeni toplayan dizisi Erkenci Kuş hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Salı günler ekrana gelen sevilen dizinin yayın günü değişiyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölümlerinin salı günü yayınlanacak olması Star TV'de dengeleri değiştirdi.

Star TV ekranlarında 2018 yılı yaz aylarında başlayan romantik komedi dizisi elde ettiği reyting başarısı ile ismini çok duyurdu kısa sürede dizi zirveye taşındı. Başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başarılı uyumu diziyi haftalarca zirvede tuttu.

Dizinin 11. bölümü 11 Eylül salı akşamı ekrana geldi ve yine büyük bir beğeni topladı. Reyting listelerinde yine 1 numara olan dizinin 12. bölümde yayın günü değişecek.

Dizinin 12. yeni bölümünün yayın tarihi merak ediliyor. 18 Eylül akşamı Ufak Tefek Cinayetler dizisi başlayacak. Erkenci Kuş dizisinin 12. bölümünün 22 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanması bekleniyor.