Söz'ün yürek yakan sahnesinde pes dedirten hata! İzleyici yakaladı

Star TV ekranlarında fırtınalar estiren askeri dizi Söz 18 Mart akşamı son bölümü ile ekrana geldi. Avcı lakaplı Fethi karakteri şehit oldu. Dizinin en can alıcı sahnesindeki hata ise izleyicinin gözünden kaçmadı.

Star TV'de 2 sezondur devam eden başarılı dizi Söz 18 Mart akşamı son bölümü ile ekrana geldi. Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümünde yayınlanan Söz'deki şehit sahnesi ise izleyiciyi gözyaşları için ekrana kilitledi. 

Söz dizisinde başrol oyuncularından biri olan Avcı Fethi karakterine başarıyla hayat veren Burak Sevinç'in şehit olarak diziden ayrılması ekran baileri şındak gözyaşına boğdu. Dizinin en duygusal sahnesindeki hatalar ise izleyicinin gözünden kaçmadı. 

SON NEFESİNİ VERDİ GÖZYAŞLARI SEL OLDU: Teröristleri etkisiz hale getirdikten sonra törenin  yapıldığı salona giren Avcı Fethi  tüm komutan ve arkadaşlarının arasında yere yığılarak son nefesini verdi ve şehit oldu.

MANTIK HATALARI PES DEDİRTTİ: İzleyiciler tarafından sahne çok duygusal bulunsa da dizideki mantık hataları dikkatlerden kaçmadı. Peki neydi izleyicinin dikkatini çeken hatalar?