Sosyal medya fenomeni oldu! Koyun'un gezmediği ülke kalmadı

Sosyal medya fenomeni oldu! Koyun'un gezmediği ülke kalmadı

Sosyal medyanın yeni fenomeni Montone, 'arkadaşları' Federica ve Giorgio ile gittiği ülkeleri bir bir paylaşıyor. İşte ortaya çıkan renkli görüntüler...

Sosyal medya fenomeni oldu! Koyun'un gezmediği ülke kalmadı - Sayfa 1

Benim adım Montone. Seyahat ve maceraya aşık bir koyunum. İtalya Milano'da arkadaşım Giorgio ve Federica ile birlikte yaşıyorum ancak en kısa sürede tekrar dünyayı keşfetmeye gidebiliriz. Tam 1 yıl önce Asya ve Güney Amerika'da altı aylık seyahatimizde Myanmar, Laos, Kamboçya, Vietnam, Şili, Arjantin, Peru, Bolivya ve Kolombiya'yı ziyaret ettik. Çok eğlenceliydi. Aynı zamanda tehlikeliydi de. Giorgio, Vietnam Hoi-An'da beni bir dükkanda bıraktı ve arkadaşlarımla tekrar bir araya gelebilmek için otobüsle tek başıma seyahat etmek zorunda kaldım. Ayrıca Santiago del Chile'de, Giorgio'nun sırt çantasında etrafı izlerken bir hırsız tarafından kaçırıldım. Neyse ki beni beğenmedi, bir parkta beni bıraktı ve tekrar özgür oldum. Şimdi üçümüz eve dönüyoruz ve bir sonraki yolculuğumuzu planlıyoruz. Giorgio'nun gezimiz sırasında beni çektiği fotoğrafların bazılarını sizinle paylaşmak istiyorum. Şimdiye kadarki en şirin model olduğumu düşünmüyor musunuz?

Sosyal medya fenomeni oldu! Koyun'un gezmediği ülke kalmadı - Sayfa 2

Giorgio, Vietnam Hoi-An'da beni bir dükkanda bıraktı ve arkadaşlarımla tekrar bir araya gelebilmek için otobüsle tek başıma seyahat etmek zorunda kaldım. Ayrıca Santiago del Chile'de, Giorgio'nun sırt çantasında etrafı izlerken bir hırsız tarafından kaçırıldım. Neyse ki beni beğenmedi, bir parkta beni bıraktı ve tekrar özgür oldum. Şimdi üçümüz eve dönüyoruz ve bir sonraki yolculuğumuzu planlıyoruz. Giorgio'nun gezimiz sırasında beni çektiği fotoğrafların bazılarını sizinle paylaşmak istiyorum. Şimdiye kadarki en şirin model olduğumu düşünmüyor musunuz?

Sosyal medya fenomeni oldu! Koyun'un gezmediği ülke kalmadı - Sayfa 3

MYANMAR'DA GÜNBATIMI

Sosyal medya fenomeni oldu! Koyun'un gezmediği ülke kalmadı - Sayfa 4

MAĞARALARI KEŞFEDERKEN