BIST 1.527
DOLAR 7,29
EURO 8,78
ALTIN 404,33

Siyah İnci ile geri dönüyor Berk Hakman yine aşıkların peşinde!

Siyah İnci Vural karakterini canlandıran Berk Hakman kimdir nereli kaç yaşında? Berk Hakman instagram fotoğraflarında neler var? Berk Hakman özel hayatı ve biyografisi tüm detaylar internethaber'de.

Uzun süredir ekranlara ara veren Berk Hakman, Siyah İnci ile geri dönüyor. Star Tv'nin merakla beklenen dizisi olan Siyah İnci'de Vural karakterini canlandıracak olan Berk Hakman'ın ekran sevdası sonra erdi. En son olarak Kanal D'de yayınlanan Hayatımın Aşkı dizisinde arkadaşına aşık olan karakteri canlandıran Berk Hakman, Siyah İnci'de de kör kütük bir aşığı canlandıracak. Genellikle kötü karakterleri canlandıran Berk Hakman kimdir aslen nereli kaç yaşında? Berk Hakman ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Berk Hakman, Siyah İnci dizisiyle yeniden ekranlara dönüyor. Dizide Vural karakterini canlandıracak olan Berk Hakman, başrol oyuncularından biri olan Hande Erçel' aşık.

Hem zengin hem de gaddar bir karakteri canlandıracak olan Berk Hakman, geçtiğimiz yıllarda verdiği röportajda kötü karakterleri canlandırmaktan korkmadığını dile getirmişti.

Hem oyunculuğuyla hem de yakışıklılığıyla dikkat çeken Berk Hakman 36 yaşında. Aynı zamanda sanatın bir diğer dalı olan müzikle de ilgilenen Berk Hakman, ilkokulda gitar çalmaya başladı.