HABER / MEDYA

Siyah Beyaz Aşk birinci bölüm fragmanı bu akşam başlıyor

Kanal D'nin en çok güvendiği dizilerden biri olan Siyah Beyaz Aşk bu akşam başlıyor. Peki Siyah Beyaz Aşk birinci bölüm fragmanında neler var? Siyah Beyaz Aşk konusu ne tüm detaylar internethaber'de.

Başrollerini Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Siyah Beyaz Aşk Kanal D'de başlıyor. Merakla beklenen dizinin birinci bölüm fragmanı yayınlanarak hemen merak konusu oldu. 

Siyah Beyaz Aşk birinci bölüm bu akşam ekranlarda olacak. 16 Ekim tarihinde yani bugün yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk'ın birinci bölüm fragmanına gelin hep birlikte bakalım.

SİYAH BEYAZ AŞK KONUSU NE?

Ferhat babası kadar sevdiği Namık’ın bilgisayarının çalındığını öğrenir. Bilgisayarın içindeki belgelerin ortaya çıkması Namık’ın yıllardır hazırlandığı belediye başkanlığı seçimlerini kaybetmesi ve hapse girmesi demektir. Ferhat bilgisayarı çalan Adem’i yakalar ve tam konuşturacakken Adem vurulur. Ferhat’ın bilgisayarı bulabilmesi için Adem’i yaşatması gerekmektedir. Genel cerrah olan Aslı, bir doktor arkadaşına yardım amacıyla onun yerine göreve gider ve kendini Ferhatların çiftliğinde bulur. Vurulmuş adamı ameliyat etmek zorundadır. Kanunsuz bir olaya karışmak istemeyen Aslı, Ferhat’ın oyununa gelip ameliyatı yapar. Aslı adamın hayatını kurtarıp çiftlikten elini kolunu salla sallaya çıkabileceğini düşünmektedir. Oysa olaylar hiç de planladığı gibi gelişmez. Ferhat ve Aslı’nın hayatları o günden sonra bambaşka bir yöne doğru akmaya başlayacaktır.

Yorumlar