Sıla'dan flaş açıklama Ahmet Kural'la tekrar barışıyor mu?

Şok bir kararla yollarını ayıran Sıla ve Ahmet Kural, magazin konusu olmaya devam ediyor. Star TV’de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının haberine göre; bir AVM'de görüntülenen 37 yaşındaki Sıla, yurt dışı tatiline çıkacağını söyledi.

Sıla'dan flaş açıklama Ahmet Kural'la tekrar barışıyor mu? - Sayfa 1

9 aydır aşk yaşayan ve evlenecekleri konuşulan Sıla-Ahmet Kural çiftinden geçtiğimiz günlerde kötü haber gelmiş, iki ünlü ismin yollarını ayırdıkları öğrenilmişti. Durum, Sıla'nın Ahmet Kural'ı takipten çıkararak fotoğraflarını silmesiyle anlaşılmıştı. Sıla'nın çevresi de ayrılığı doğrulamıştı.

Sıla'dan flaş açıklama Ahmet Kural'la tekrar barışıyor mu? - Sayfa 2

Evlenecekleri konuşulurken şok bir kararla yollarını ayıran çift, magazin konusu olmaya devam ediyor. Star TV’de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının haberine göre; bir AVM'de görüntülenen 37 yaşındaki Sıla, yurt dışı tatiline çıkacağını söyledi.

Sıla'dan flaş açıklama Ahmet Kural'la tekrar barışıyor mu? - Sayfa 3

Magazin muhabirlerinin "Ahmet Kural ile tekrar barışır mısınız?" sorusuna "Hayır" cevabını veren şarkıcı, Ahmet Kural ile barışma ihtimalinin olmadığını ifade etti.

Sıla'dan flaş açıklama Ahmet Kural'la tekrar barışıyor mu? - Sayfa 4

Sıla ayrılıklarının ardından imaj değişikliğine gitti. Radikal bir karar alıp sarı saçlarını kızıla boyattı ve kısacık kestirdi. Böylece Sıla ayrılık sonrası ilk değişikliğini yaptı.