BIST 4.955
DOLAR 18,63
EURO 19,50
ALTIN 1.053,46
MEDYA

Sevda'nın Bahçesi 2. bölüm 3. fragmanı

Sevda'nın Bahçesi dizisi 2. yeni bölümüyle 30 Eylül 2017 Cumartesi akşamı Kanal D'de olacak. Sevda'nın Bahçesi'nin yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Sevda'nın Bahçesi 2. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı; 30 Eylül 2017 Cumartesi akşamı Kanal D'de...

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir.

Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir.

Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

Sitene Ekle