BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
MAGAZİN

Seren Serengil'e kötü haber!

Gülben Ergen üç ay önce 'Duymayan Kalmasın' programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırdı.

Gülben Ergen, "Duymayan Kalmasın" adlı programda aleyhinde yayınlar yapmayı sürdüren Seren Serengil hakkında tedbir istemiyle mahkemeye başvurdu. İstanbul 10.Aile Mahkemesi’nin 16 Ekim 2017 tarihli kararıyla Seren Serengil’e, programında ve diğer internet hesaplarında aleyhinde yayın ve paylaşımlar yapmaması için ihtiyati tedbir kararı verildi. Serengil mahkemenin bu kararına bir üst mahkeme olan İstanbul 11.Aile Mahkemesi’nde itiraz etti. Seren Serengil’in itirazı reddedildi.

İddiaya göre Seren Serengil, 20 Ekim, 23 Ekim ve 24 Ekim tarihlerinde mahkemenin tedbir kararına rağmen Gülben Ergen aleyhinde yayınlar yapmayı sürdürdü. Gülben Ergen de bu defa mahkemenin tedbir kararına muhalefet ettiği gerekçesiyle Seren Serengil hakkında zorlama hapsinin uygulanması için tekrar mahkemeye başvurdu. Ancak İstanbul 10.Aile Mahkemesi, 13 Kasım 2017 tarihli kararında Seren Serengil aleyhinde istenen zorlama hapsinin şartlarının oluşmadığı gerekçesiyle Gülben Ergen’in talebini reddetti. Gülben Ergen’in avukatı Altın Mimir de mahkemenin ret kararını yine bir üst mahkeme olan İstanbul 11.Aile Mahkemesi’ne taşıdı ve Seren Serengil hakkında zorlama hapsi kararı verilmesini istedi. İstanbul 11. Aile Mahkemesi, dosyayı bilirkişiye göndererek Seren Serengil’in İstanbul 10.Aile Mahkemesi’nin verdiği tedbir kararına muhalefet edip etmediğinin tespitini istedi. Bilirkişi Hakan Bıyıklı, "Duymayan Kalmasın" adlı programın deşifre ederek mahkemeye sundu.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Survivor’da cinsel ilişki yaşanıyor mu? Nihat Doğan itiraf etti: Erkekler...
Hırsız çaldığı bilgisayarı geri getirdi
Kadın sürücü, oyuncu Erkan Petekkaya'nın restoranına böyle daldı
İnsanın içini gösteren korkutan teknoloji
Gözaltındayken kafası parmaklıklara sıkıştı
Erdoğan'dan Zeytin Dalı açıklaması: Münbiç'i teröristlerden arındıracağız
Akıllara durgunluk veren olay! Çocuk bir anda metrelerce havaya fırladı
Afrin'de 2 askerin şehit olduğu mevziler böyle yerle bir edildi
Mevzideki teröristlerin kafasına inen bomba kamerada!
AK Parti'den CHP'ye sert Afrin tepkisi
Yorumlar