BIST 10.471
DOLAR 32,57
EURO 35,08
ALTIN 2.451,09
MEDYA

Seni Kimler Aldı 9. bölüm 2. fragmanı

Seni Kimler Aldı dizisi 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seni Kimler Aldı 9. yeni bölümüyle 2 Temmuz 2017 Pazar akşamı ATV'de olacak. Seni Kimler Aldı'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Seni Kimler Aldı 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı; 2 Temmuz 2017 Pazar akşamı ATV'de...

Zehra, annesi Aynur'la birlikte, İstanbul'un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahttı Barış'a âşıktır. Barış da Zehra'ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur'un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra'nın ablası Ceren intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış'ı sadece Zehra'dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat'tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir.

Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren'in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

Sitene Ekle