BIST 4.963
DOLAR 18,63
EURO 19,72
ALTIN 1.083,31
HABER /  MEDYA

Semih Öztürk kararı ne oldu Survivor'dan ayrıldı mı?

Semih Öztürk Survivor'dan ayrılacak mı Kıbrıs finaline kalacak mı belli oldu. Acun Ilıcalı Semih ile ilgili kararı açıkladı. Sürpriz karar kimsenin beklemediği bir sonuç oldu.

Abone ol

Survivor 23 Haziran 2016 tarihli son bölümünde Kıbrıs finali ve Semih Öztürk ile ilgili flaş gelişmeler vardı. Acun Ilıcalı Semih Öztürk ile ilgili kararı duyurdu. Semih Öztürk Kıbrıs finaline gidiyor.

Survivor ada konseyi bu kez Kıbrıs finali ve Semih Öztürk'ün son durumunu karara bağlamak için toplandı. Toplantıya Houston'da parmağı tedavi edilen Semih Öztürk de katıldı. Parmağı ile ilgili sorun kalmayan Semih Öztürk, gördüğü özel tedavi için Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti.

SEMİH ÖZTÜRK İÇİN SÜRPRİZ KIBRIS KARARI

survivor semihe ne oldu semih öztürk son durumuAda konseyinde Acun Ilıcalı herkesin merakla beklediği Semih Öztürk ile ilgili kararı da açıkladı. 'Semih Öztürk oyunlarda yarışamayacak' diyen Acun Ilıcalı bu durumda yeni bir karar almaları gerektiğini söyledi. Kıbrıs finalleri hatırlanacağı gibi 4 kişiydi. Semih'in özel durumu ile bu değişti ve adadaki tüm yarışmacıların finallere gitmesi kararı çıktı. Yani Survivor'ın Dominik bölümünde artık kimse elenmeyecek ve tüm yarışmacılar Kıbrıs'a gidecek.

KIBRIS FİNALLERİ NASIL OLACAK BİRİNCİ NASIL BELİRLENECEK?

Acun Ilıcalı Kıbrıs'daki birincinin belirleneceği süreci de açıkladı. Buna göre iki aşamalı bir oyun oynanacak. Semih hariç tüm yarışmacılar bu oyuna katılacak. Birinci olan kişi doğrudan Survivor finalisti olacak. İkinci olan kişi yarı finalist olacak. Diğer iki kişi ise Semih Öztürk ile birlikte pazartesi günü SMS oylamasına çıkacak. Survivor yarı finalistleri SMS oy sıralaması belirleyecek. Birinci olan kişi yarı finalistin rakibi olacak. Survivor'da finali kazanan ve 2016 birincisi olan yarışmacı SMS oylaması ile ortaya çıkacak.

SEMİH ÖZTÜRK, TEDAVİ SÜRECİNİ ANLATTI!

Houston'daki tedavisi tamamlanan Semih, ada konseyinde tedavi sürecinde yaşananları anlattı. Semih durumunun iyi olduğunu söyledi.

SURVİVOR KIBRIS FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor 2016 finali Kıbrıs'da yapılacak. Acun Ilıcalı büyük final için Nuh'un Gemisi isimli otelle anlaşma yaptı. Survivor finali için seçilen bu otelde Acun medya 500 oda ayırttı.

SURVİVOR 2016 FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor Kıbrıs finali 29 Haziran 2016 Çarşamba günü yapılacak. Büyük finalden önce Survivor adasında son bir eleme olacaktı ancak son gelişmelerle birlikte eleme yapılmayacak.

survivor 2016 kıbrıs finali ne zaman nerede yapilacak sörvayvır
Survivor Kıbrıs finaline 2016 sezonunda yer alan tüm yarışmacılar katılacak. Acun Ilıcalı Kıbrıs'daki 5 yıldızlı Nuh'un Gemisi otelinde yerleri ayırttı bile. Survivor Kıbrıs finali bu lüks otelde yapılacak.

SURVİVOR BİRİNCİSİNİ ACUN İHYA EDECEK

Survivor 2016 birincisinin ödülü de büyük. Para ödülü bu sene yarım milyon. Survivor 2016 birincisi olan isim 500 bin liralık para ödülünü kazanacak.

KIBRIS FİNALİNE KİMLER GİDECEK?

Yaşanan gelişmelerden sonra Acun Ilıcalı, Survivor'da kimsenin hakkının yenmemesi için Kıbrıs'taki büyük finale 5 kişinin katılacağını söyledi.

Kıbrıs Finali öncesinde adada kalan isimler kimler birinciliği kazanma ihtimalleri ne?

Damla Can : Kıbrıs finali biletini garantileyen tek isimdi Damla Can. SMS oy sıralaması da iyi olan Damla Can Survivor 2016 birinciliğinin en güçlü adaylarından biri...

avatar atakan survivor 2016 kıbrıs finali birincisi kim kazandıAvatar Atakan : Atakan Survivor 2016 adasının en başarılı erkek yarışmacılarından biri oldu. Atakan SMS oylaması sonuçlarında da şimdiye kadar hep ilk sırada yer aldı. 

nagihan karadere survivor 2016 kıbrıs finali birincisi kim kazandı

Nagihan Karadere : Kıbrıs finali arefesinde İbrahim ile çıktığı elemeden sağ salim kurtuldu. Büyük araba ödülünü de kazanan Nagihan Karadere şampiyonluğa yakın olan isimlerden...

serkay tütüncü survivor 2016 kıbrıs finali birincisi kim kazandı

Serkay Tütüncü : İzmirli olan Serkay özellikle genç kızlardan bir hayran kitlesi edindi ve bu da SMS'lerini yükseltti. Performansı da iyi olan Serkay Tütüncü Kıbrıs'ın diğer güçlü adayı...

Semih Öztürk : Survivor'daki durumu bu akşam netleşti. Acun Ilıcalı yarışmasının artık mümkün olmadığını açıkladı ancak Semih'te Kıbrıs'ta yerini alacak.