BIST 4.801
DOLAR 18,83
EURO 20,17
ALTIN 1.136,32
GÜNCEL

Şehitlerimiz için ağlayan minik Eslem'in videosu izlenme rekoru kırıyor!

Batman'daki hain pusuda şehit olan 8 askerimizin haberini televizyonda görüp gözyaşlarına boğulan minik Eslem'in o anları sosyal medyada binlerce kez izlendi.

BATMAN’ın Gercüş ilçesinde PKK’lı teröristlerin önceden yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı, zırhlı aracın geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu meydana gelen patlamada şehit olan 8 askerimiz memleketlerinde son yolculuğuna uğurlandı. Askerlerin cenaze törenini televizyondan izleyen 3 yaşındaki minik Eslem ise gözyaşlarına boğuldu. O anları annesi kamera ile kayıt altına aldı. Sosyal medyada paylaşılan video kısa sürede binlerce kez izlendi.

"Annesi Olmaktan Çok Gurur Duydum": Minik Eslem'in Osmaniye'de yaşadığı, evin en büyük çocuğu ve bir de erkek kardeşi olduğu öğrenildi. Küçük kızın annesi videoyu çekerken çok duygulandığını dile getirerek "Kızım çok duygusal özellikle bu tarz hassas konularda bizi şaşırtacak tepkiler verebiliyor. Videoyu çekerken onu sakinleştirmeye çalıştım. Annesi olmaktan çok gurur duydum. Ayrıca şu an eşim işsiz ve ben yöresel ürünler satarak evimi geçindirmeye çalışıyorum. Minik kızım bunun da farkına vararak "Babasının neden evde olduğunu, babamı işten mi çıkarmışlar anne?" gibi sorular sorarak bizi zor durumda bırakabiliyor" dedi. 

Sitene Ekle
Etiketler