BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
MEDYA

Sefirin Kızı 24. bölüm fragmanı

Sefirin Kızı dizisi 24. yeni bölümüyle 19 Ekim 2020 Pazartesi akşamı Star'da olacak. Sefirin Kızı'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Sefirin Kızı 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Sefirin Kızı'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Sefirin Kızı 19 Ekim 2020 Pazartesi akşamı Star'da...

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Yasak Elma 81. bölüm fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Çukur 100. bölüm ilk sahne: 4. sezon 7. bölüm
Öğretmen 6. bölüm fragmanı
Arıza 6. bölüm fragmanı
İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm fragmanı - Final
Zümrüdüanka 15. bölüm fragmanı
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. bölüm fragmanı
Çatı Katı Aşk 15. bölüm fragmanı
Gönül Dağı 1. bölüm fragmanı
Yorumlar