BIST 1.443
DOLAR 8,56
EURO 10,38
ALTIN 511,40
MEDYA

Çukur 100. bölüm ilk sahne: 4. sezon 7. bölüm

Çukur dizisi 100. yeni bölümüyle (4. sezon 7. bölüm) 19 Ekim 2020 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 100. bölüm (4. sezon 7. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 16 Ekim 2020 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Uyanış Büyük Selçuklu 4. bölüm fragmanı
Babalar Günü için süper fırsatlar!
Öğretmen 6. bölüm fragmanı
Maria ile Mustafa 7. bölüm fragmanı
İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm fragmanı - Final
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. bölüm fragmanı
Çatı Katı Aşk 15. bölüm fragmanı
Gönül Dağı 1. bölüm fragmanı
Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanı
Kalk Gidelim 124. bölüm fragmanı
Yorumlar