BIST 1.545
DOLAR 7,37
EURO 8,89
ALTIN 408,53

Seda Sayan'a bir şok daha ünlü sanatçı harakete geçti

Ayhan Aşan canlı yayında kendisi hakkında ortaya atılan iddialar üzerine Seda Sayan hakkında suç duyurusunda bulundu. Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda kendiyle ortaya atılan iddialar üzerine Ayhan Aşan harekete geçti

Seda Sayan ve Uğur Arslan Show Tv'de hafta içi her gün program sunuyor. Programda ele alınan konular genellikle ünlü isimlerle ilgili oluyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın ele aldığı konulardan biri Ayhan Aşan hakkında olan iddialar. Ayhan Aşan'ın kızı Büşra, Seda Sayan'a başvurarak babasının onu ve kardeşini görmediğini dile getirdi. Ayhan Aşan bu iddiaları yalanlasa da konu konuşulmaya devam ediyor. En sonunda dayanamayan Ayhan Aşan, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın programı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Şarkıcı Ayhan Aşan ve eşi Ayla Koyun, bir televizyon kanalında hakkında çıkan açıklamalar nedeniyle programı sunan Seda Sayan ile Uğur Aslan ve eski eşi Selma Aşan’a, “özel hayatın gizliliği, iftira ve hakaret’ suçlarından suç duyurusunda bulundu.

Ayhan Aşan, “Ben hiçbir zaman maddiyat peşinde olmadım. Ancak karşı taraf evi, aracı, emekli maaşı olduğu halde kalkıp orada ben çocuğuma bir çikolata dahi alamıyorum deyip beni sanki kamuoyunda çocuğuna bir çikolata almayan baba konumuna soktu. Buradan da hakkımı helal etmeyeceğimi bildiriyorum” dedi.

İddiaya göre Seda Sayan ve Uğur Aslan, programda Ayla Koyun’u yuva yıkan, çocukları babasından ayıran kişi olarak gösterdi. Bu durumun özel hayatın gizliliğinin açık bir ihlali olduğu anlatın suç duyurusu dilekçesinde, “Diğer şüpheli Selma Aşan hakkında gerçek olmayan beyanlarla gene aynı kanal ve programda müvekkilimi kamu oyu önünde yuva yıkan kadın göstermek suretiyle iftira suçu işlemesi sebebiyle haklarında yasal işlem yapılmasını ve cezalandırılmaları için kamu davası açılmasını talep ediyoruz” denildi.