BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
HABER /  MEDYA

Savaşçı 27.yeni bölüm fragmanı yeni bölüm ne zaman?

Savaşçı 27.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 31 Aralık nedeniyle Savaşçı 27.yeni bölümüyle yarın pazar günü ekrana gelmeyecek. Peki Savaşçı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Abone ol

Fox Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi Savaşçı 27.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Savaşçı 27.yeni bölümde neler olacak yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek? Detaylar internethaber'de.

Savaşçı yeni bölüm fragmanı heyecan uyandırdı. Kılıç Timi Çiğdem'in intikamını almak için harekete geçti. İzleyenlerin tüylerini diken diken eden Savaşçı yeni bölümde nefesler tutulacak. Savaşçı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı fakat 27.bölüm 31 aralık günü ekrana gelmeyecek. Fox Tv yayın akışına baktığımız zaman Savaşçı'nın yerine film yayınlandığını görüyoruz. Peki Savaşçı 27.yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek?

SAVAŞÇI 27.YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Savaşçı 27.yeni bölüm ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı. Fox Tv'nin yeni yıl haftası yayın akışı henüz belli olmadı.

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kırlangıç Paşa, Pia'yla ilgili şüphelerinde haklı mı çıkıyor? Pia'nın Albay Kopuz'un hayatına girmesi, Temo'nun büyük planının bir parçası mı? Pia'nın evinde her şeyden habersiz bulunan Kopuz Albay için şimdi ölümle yaşam arasında ince bir çizgi vardır. Yüzbaşı Haydar ise yıllarca gururla üzerinde taşıdığı üniformasından vazgeçmeye kararlıdır. Yörük Haydar'ın istifa etmesini önlemek sandıkları kadar kolay olmayacak ama Kağan'ın devreye girmesi Haydar'ı bir kez daha düşünmeye itecektir

ÖNCEKİ HABERLER
İlber Ortaylı'dan o sözlere sert tepki: Geri zekalılar
Yeni yıl mesajları resimli whatsapp sms yolunda yılbaşı kutlama
Trump Türkiye'ye verdiği sözü tutmadı! Gece yarısı 50 TIR gönderdi
KİT'ler neden kadroya alınmıyor 50 bin kişi için son durum ne?
Ürdün'de darbe girişimi iddiası kral iki kardeşini...
Ünlü menajer Ahmet Bulut boşanıyor! Yuvasını bir köpek yıktı
Asgari ücret 2018'in içinde asgari geçim indirimi var mı?
Erdoğan'ın özel kol saati arka kapakta ne vardı!
Türkiye'yi sarsan ByLock tuzağı şarkıyla başlamış
Yusuf Halaçoğlu trafik kazası geçirdi
Yorumlar