Şarkıcı Aydan'ın Turabi'ye aşk dolu bakışları olay oldu! Aşk mı yaşıyorlar

Kanal D ekranlarındaki 2.sayfa programına konuk olan Survivor şampiyonu Turabi ile O Ses Türkiye yarışmasındaki performansıyla adından söz ettiren şarkıcı Ayda'nın aşk yaşadığı iddia edildi.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Survivor Turabi ile O Ses Türkiye Ayda'nın samimi halleri aşk dedikodularını da beraberinde getirdi.

SEYİRCİLER ÇOK YAKIŞTIRDI: Turabi ile Ayda arasında aşk mı var sorusu bugün 2. Sayfa magazin programını izleyen seyircilerin gündemi oldu. Programa konuk olarak gelen ve ilk kez orada tanışan Ayda ve Turabi arasındaki yakınlaşma ve bakışma dikkatli seyircinin gözünden kaçmadı.

Ayda'yı Almanya'da yayınlanan O ses yarışmasında sesledirdiği İsyan şarkısı ile tanıdık. Turabi ise Survivor yarışmasından bu yana dizi ve açıklamaları ile sık sık gündeme geliyor. İzleyici ikiliyi çok yakıştırdı, yeni bir aşkın temelli atılır diyerek niyetlerini açıkladı.

AYDA MOSHARRAF KİMDİR: Ayda Mosharraf, 8 Ocak 1990 tarihinde İsveç'in Göteborg Şehrinde doğmuştur. 2008 yılından beri İngiltere'de yaşamaktadır. Babası İran'lı Annesi Türk’tür. 10 yaşında şarkı söylemeye başlamıştır. İngiltere'de Üniversitede Psikoloji okumaktadır.