BIST 1.527
DOLAR 7,45
EURO 9,03
ALTIN 442,15

Resimli Anneler Günü mesajları 2018 güncel kutlama sözleri

Hayattayken, hala elimizi tutabiliyorken kıymetini bilmemiz gereken annelerimizin günü bugün kutlanıyor. Bu özel gün için en güzel resimli anneler günü mesajlarını, resimli kutlama sözlerini ve güncel anneler günü mesajlarını sizler için derledik.

Anneler günü mesajları, resimli 13 Mayıs anneler günü kutlama sözleri ve anneler günü tebrik kartları haberimizde. Yaşam sebebimiz, cennet kokulu annelerimizin günü olan 13 Mayıs anneler gününe özel en çok paylaşılan ve en duygısal resimli anneler günü mesajlarını sizler için seçtik ve bir araya getirdik. Hayattayken hala elini tutabiliyorken her anın kıymetini bilmeli ve annelerimizin değerini bilmeliyiz. SMS, WhatsApp ya da Facebook uyumlu en çok paylaşılan anneler günü sözleri haberimizde. Şimdiden başımızın tacı tüm annelerin bu özel günü kutlu olsun.

* Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem. * Sizler için özenle hazırladığımız en güzel anneler günü sözleri ve mesajları burada!

* Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.

* Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum.