GÜNCEL

Ramazan davulcuları sahurda İzmir Marşı çaldı

Adana'da bulunan ramazan davulcuları sahurda İzmir Marşı çaldı. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede en çok tıklanan görüntüler arasına girdi.

11 ayın sultanı Ramazan ayı başladı ve asırlardır süren gelenek Ramazan davulcuları da sahurda vatandaşları uyandırmak için mesaiye başladı. Sosyal medyada da farklı görüntüler düşmeye başladı. Adana'da bulunan ramazan davulcuları sahur vakti insanları uyandırmak için İzmir Marşı çaldı. Sosyal medyada yayılan bu görüntü çok sayıda kişi tarafından izlendi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum