Rahip cenazede ünlü şarkıcı Ariana Grande'ı taciz etti!

Ünlü sanatçı Aretha Franklin cenaze törenine rahibin genç şarkıcı Ariana Grande'ı tacizi damgasını vurdu. Şarkıcı sahneye çıktığı sırada rahip onun beline sarıldı. Sosyal medyada ise bu görüntüler rahibin şarkıcı Ariana Grande'ın göğüslerine dokunduğu yorumlarına neden oldu. Rahip özür diledi.

Rahip cenazede ünlü şarkıcı Ariana Grande'ı taciz etti! - Sayfa 1

Efsane sanatçı Aretha Franklin'in vefatı üzerine düzenlenen törende tartışma yaratan bir olay meydana geldi. Aretha Franklin geçtiğimiz günlerde 76 yaşında hayatını kaybetmişti. Sanatçının vasiyeti üzerine kendisi için bir tören düzenlendi. İşte ne olduysa burada oldu. Franklin'in cenaze töreninde genç şarkıcı Ariana Grande de sahne alarak 'A Natural Women' parçasını seslendirdi. Ancak törenden ve şarkıcıdan çok tören esnasında Rahip Charles H. Ellis'in sahneye çıkan pop yıldızı Ariana Grande'ye karşı sergilediği hareketler olay oldu.

18
Rahip cenazede ünlü şarkıcı Ariana Grande'ı taciz etti! - Sayfa 2

İkili yan yana geldiği anda, görüntüleri izleyenler sosyal medyada isyan ettiler. Rahibin eli genç şarkıcının göğsündeydi. Birçok insan da bu görüntünün doğru olmadığına dair paylaşımlarda bulunmaya başladı. Ancak Rahip Charles eleştiriler sosyal medya kullanıcıları tarafından adeta eleştiri bombardımanına tutuldu. Rahip ise açıklama yapmak zorunda kaldı.

28
Rahip cenazede ünlü şarkıcı Ariana Grande'ı taciz etti! - Sayfa 3

Tartışmaların odak noktası haline gelen Rahip Charles H. Ellis ise bir özür açıklamasında bulundu.

38
Rahip cenazede ünlü şarkıcı Ariana Grande'ı taciz etti! - Sayfa 4

Rahip, 'Asla göğsüne dokunmak gibi bir amacım olmadı. Bilmiyorum, sanırım onu kolumla kavradım. Sınırı aşmış ya da çok samimi davranmış olabilirim. Özür diliyorum' ifadelerini kullandı.

48