Prens Harry ve Meghan Markle'a kötü haber!

Prens Harry ve Meghan Markle'a kötü haber!

Lady Diana'nın medyumu olarak bilinen 58 yaşındaki Simone Simmons, geçtiğimiz mayıs ayında evlenen Prens Harry ve Meghan Markle'ın ayrılacaklarını öngördüğünü söyledi. Simmons, bununla da kalmayıp Markle'ın hamile olduğunu ileri sürdü.

Prens Harry ve Meghan Markle'a kötü haber! - Sayfa 1

Birbirlerine ne kadar aşık oldukları bakışlarından bire belli olan Prens Harry ile eşi Meghan Markle'a hiç beklemedikleri yerden kötü bir haber geldi. Prens Harry'nin annesi Prenses Diana'nın medyumu olarak tanınan 58 yaşındaki Simone Simmons, ünlü çiftin ilişkisini inceledi ve Prens Harry ile Meghan Markle'ın en fazla üç yıl içinde ayrılacaklarını öngördüğünü söyledi.

Prens Harry ve Meghan Markle'a kötü haber! - Sayfa 2

Simmons, Prens Harry ile Meghan Markle'ın hiç beklenmedik bir anda aniden ayrılacaklarını öne sürdü. Simmons'un öngörüsü şöyle: "Çift, kısa zamanda iki çocuk sahibi olacak. Ama bunun ardından beklenmedik bir şekilde ayrılacaklar."

Prens Harry ve Meghan Markle'a kötü haber! - Sayfa 3

Simone Simmons, Daily Star gazetesine yaptığı değerlendirmede: "Prens Harry'yi üzmek istemem ama o dönemde başına gelecekleri bilmiyor" diye konuştu.

Prens Harry ve Meghan Markle'a kötü haber! - Sayfa 4

Prens Harry'nin tıpkı annesi gibi çok hassas olduğunu belirten medyum Simmons, Markle'ın şu sıralar hamile olduğunu da ileri sürdü: Simmons "Meghan hamile olabilir. Yüzünün görüntüsünden böyle düşünüyorum" dedi.