HABER /  GÜNCEL

Porsche’lu fuhuş imparatoru! Aylık gelirine bakın...

İstanbul'da internetten tuzağa düşürdükten sonra yüklü miktarda senet imzalattığı kadınlarla fuhuş imparatorluğu kuran Hakan Ato, aylık 2 milyon lira kazanmış. Porsche arabaya binen Ato ve 12 adamı gözaltında.

İnternetten tuzağa düşürdüğü kadınlara zorla senet imzalattırıp fuhuş yaptıran Hakan Ato ve çetesi çökertildi. 20'yi aşkın masaj salonu ve randevu evinden ayda 2 milyon lira kazanan çetenin lideri Hakan Ato'nun aylık geliri ise 2 milyon lirayı aşıyormuş.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 20’li yaşlardaki genç kızlara zorla senet imzalattırarak fuhuş yaptıran Hakan Ato ve çetesini teknik ve fiziki takibe aldı.

36 KADIN ÇETENİN ELİNDEN KURTARILDI: Ato ve çetesinin işlettiği 20’yi aşkın masaj salonu ve randevu evine eşzamanlı operasyon düzenlendi ve 36 kadın çetenin elinden kurtarıldı. Porsche marka lüks otomobil kullanan Hakan Ato’nun da aralarında bulunduğu 13 kişi gözaltına alındı.

AYLIK GELİRİ 2 MİLYON LİRA: Çetenin 20’yi aşkın masaj salonu ve randevu evinden aylık en az 2 milyon TL gelir elde ettiği ileri sürüldü. Çete 20’yi aşkın evden 2 milyonun üzerinde para topladı.

TUZAK: DOLGUN MAAŞLA ‘MASÖR’ İLANI

Fuhuş çetesinin internet ekibinin, internet üzerinden, “güzellik salonunda dolgun maaşla çalışacak masör aranıyor” ilanları vererek genç kızları ağlarına düşürdükleri belirlendi.

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti'den dikkat çeken İyi Parti-CHP iddiası
2018 YKS puan türleri tablosu YKS ücreti ne kadar?
İzmir’de üniversite öğrencisi Zülal T. kılıçla öldürüldü!
Cam filmi son durum yeni düzenleme bakanlığa sunuldu
İÜ auzef sınav sonuçları öğrenci otomasyonu sorgu ekranı
Tuna Arman kimdir kaç yaşında Tuna Arman evlilikleri
Yorumlar 7 yorum