Popo skandalına imza atmıştı! Hatice'ye organizatörlerden flaş karar

Geçtiğimiz günlerde podyumda kameralar karşısında poposunu gösteren Hatice hakkında, defileyi düzenleyen organizasyon yetkililerinden flaş bir karar alındı.

Sesinden ziyade sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Hatice, geçtiğimiz gün düzenlenen Modacı Muammer Ketenci'nin defilesinde skandala imza atmıştı. Defile esnasında bir anda poposunu açan Hatice'ye tepkiler yağarken, organizasyon yetkilileri olayı mahkemeye taşımaya hazırlanıyor.

Kendisini 'Oradaki seyirci kadınından erkeğine benden daha ahlaksız ama topa tutmak yuhalamak yerine elleri patlayana kadar alkışlamayı ve defilenin bitimine kadar izlemeyi tercih ettiler" diyerek savunan Hatice'ye, organizasyon yetkilileri hukuki süreç başlatacaklarını ve bunu 42 modacının hakkını korumak adına yapacaklarını açıkladı.

Defilenin sahibi Muammer Ketenci ise, Hatice'ye ateş püskürmüş ve şu şekilde konuşmuştu: "Kafamdan vurulmuşa döndüm. Hatice’yi çok severim. Kendisini defalarca ikaz ettiğimi de benim çalışanlarım da bilir. Hatice provaya geldiğinde onu ikaz ettim."

"Yok Muammer öyle şey olur mu?"
"Hatice zıpır bir kız, yerinde durmuyor. ‘Yok Muammer öyle şey olur mu? Podyum deneyimim olacak benim” dedi. Hatice’nin bu hareketi yapacağını bilip ona bunu giydirmemem gerekiyordu."