BIST 11.120
DOLAR 33,09
EURO 36,12
ALTIN 2.592,85
GÜNCEL

Polis bu görüntüleri affetmedi! Cezalara rağmen...

DÜZCE’nin Yığılca ilçesinde ilçe hastanesi önünde akşam saatlerinde trafiği kapatarak drift yapan sürücüleri polis affetmedi. Kamera kayıtlarını inceleyerek sürücüleri ve araçları tespit eden polis ekipleri sürücülerin ehliyetlerine el koyarken, araçları da trafikten men etti.

DÜZCE’nin Yığılca ilçesinde 24 Kasım akşam saatlerinde meydana gelen olayda; alınan bilgilere göre, Atatürk Caddesi Yığılca Devlet Hastanesi önünde drift atarak yolu kapatan ve trafik güvenliğini tehlikeye düşüren araçlar, nedeniyle trafik durdu. Bu sırada yolu kullanamayan sürücüler, polise drift atan sürücüler olduğunu ihbarında bulundu.

İhbarı değerlendiren polis ekipleri KGYS kameralarını inceleyerek başlattıkları araştırmalar sonucunda Ş.T.’nin kullandığı 14 GG 259 plakalı otomobil ile H.G.’nin kullandığı 14 EY 172 plakalı otomobilleri tespit etti.

Tespit edilen sürücüler Ş.T. ve H.G.’ye Karayolları Trafik Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince 5 bin 010 TL para cezası yazılarak, iki sürücünün de sürücü belgesi 60 gün süre ile iptal edildi.

Ayrıca polis ekipleri araçları da 60 gün süre ile trafikten men ederek araçları yediemin otoparkına çekti.

Sitene Ekle
Etiketler