BIST 10.471
DOLAR 32,77
EURO 35,09
ALTIN 2.457,99
DÜNYA

Pazar yerinde iğrenç görüntüler! Üzümleri bakın nasıl sattı

Pakistan'da bir pazarcının çürümüş üzümleri sprey boyayla kırmızıya boyayıp satması dünya basınında geniş yankı uyandırdı. İşte dehşete düşüren o görüntüler...

PAKİSTAN'da bir pazarcının çürümüş beyaz üzümleri sprey boyayla kırmızı renge boyadıktan sonra sattığı görüntüler İngiliz basınınında geniş yankı uyandırdı. Ürünleri satın alan müşterilerinin kamerasına yakalanan satıcı hiç pişmanlık duymadığını söylerken, bölgede çok sayıda turistin ishal olduğu açıklandı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler