BIST 10.992
DOLAR 32,83
EURO 35,67
ALTIN 2.531,33
MEDYA

Payitaht Abdülhamid 'Bilmezler ki dönen kainat İslam’dır'

Payitaht 'Abdülhamid' 29.Bölüm de Abdülhamid’in 'Bilmezler ki dönen kainat İslam’dır' sahnesi sosyal medyada en çok tıklananlar arasına girdi.

TRT'de yayınlanan Payitaht "Abdülhamid" 29.Bölüm de bu hafta Abdülhamid’in "Bilmezler ki dönen kainat İslam’dır" sahnesi damgasını vurdu. Sosyal medyada en çok tıklananlar arasında giren Abdülhamid’in o sahnesi...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle