BIST 1.336
DOLAR 7,84
EURO 9,45
ALTIN 460,20
MEDYA

Ozan Güven ve Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye stüdyosunu coşturdu!

O Ses Türkiye'nin 31 Aralık 2017 Pazar akşamı yayınlanan yılbaşı özel bölümünde Ozan Güven ve Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye stüdyosunu coşturdu.

O Ses Türkiye'nin 31 Aralık 2017 Pazar akşamı yayınlanan yılbaşı özel bölümünde Ozan Güven ile Yıldız Tilbe yaptıkları düetlerle stüdyoyu coşturdu.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar