Öldürdükten sonra tecavüz edip ayakkabılarını hatıra olarak saklamış!

Kimileri bir kazada kimileri ise bir seri katilin ya da bir yırtıcı hayvanın pençesinde can verdi. Ölmeden önceki son anları çaresizlikleri, korkuları objektiflere yansıdı. Ama içlerinden bazıları vardı ki biraz sonra öleceklerinden haberleri bile yoktu

Öldürdükten sonra tecavüz edip ayakkabılarını hatıra olarak saklamış! - Sayfa 1

Seri katil ve nekrofil olan Jerry Brudos adındaki bir adam, kurbanlarını soğukkanlılıkla öldürdükten sonra onlara tedavüz ediyor ve kadınların ayakkabılarını da hatıra olarak saklıyormuş. 5 yaşından itibaren topuklu ayakkabı fetişi olduğu bilinen katil, gençlik yıllarında da kadınların iç çamaşırlarını çalarken yakalandığı için fizyoterapi görmüş. Brudos'un kurbanlarından biri olan bu kadının ölmeden önceki son anı objektiflere böyle yansımış

Öldürdükten sonra tecavüz edip ayakkabılarını hatıra olarak saklamış! - Sayfa 2

Öte yandan 20 Eylül 1988 yılında Tara Calico, mahallesinde bisiklet sürmeye çıktıktan sonra eve dönmeyince, ailesi kayıp ilanı vermiş. Kızın kaçırıldığını düşünen aile, bu esrarengiz polaroid ortaya çıktıktan sonra, kızlarının bir seri katil vakasına kurban gittiğini zar zor kabullenmişler.

Öldürdükten sonra tecavüz edip ayakkabılarını hatıra olarak saklamış! - Sayfa 3

Bu fotoğraftaki genç kız da bir psikopatın ellerinde can vermiş. Bradford, 15 yaşındaki komşusunun kızını ve 21 yaşındaki barmeni öldürdükten sonra, idam cezasına çarptırılmış. Barmenle 1984'te tanışan Richard Bradford, kadına, kendisinin profesyonel bir fotoğrafçı olduğunu ve modellik kariyeri geliştirmesinde kendisine yardımcı olabileceğini söylemiş. Kadını bir kamp alanına götürüp, fotoğraflarını çeken katil, daha sonra onu boğarak öldürmüş.

Öldürdükten sonra tecavüz edip ayakkabılarını hatıra olarak saklamış! - Sayfa 4

Robert Berdella, kurbanlarına işkence ettiği anları fotoğraflayan bir katil ve işkenceci olarak biliniyor. 1984 ve 1987 yılları arasında, toplam altı erkeği öldürdüğü bilinen Berdella, kurbanlarıyla arkadaş olduktan sonra onları kaçırıp fiziksel işkence uyguluyormuş.