BIST 1.451
DOLAR 8,27
EURO 10,05
ALTIN 487,66
MEDYA

Öğretmen 1. bölüm fragmanı

Öğretmen dizisi 1. bölümüyle 4 Mart 2020 Çarşamba akşamı FOX'ta olacak. Öğretmen'in bu hafta yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Öğretmen 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Öğretmen'in ilk bölümünde neler yaşanacak? Öğretmen 4 Mart 2020 Çarşamba akşamı FOX'ta...

Fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir 'insanlık dersi' vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar: "12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?"

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye 'iyi insan' olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kuruluş Osman 13. bölüm fragmanı
Benim Adım Melek 23. bölüm fragmanı
Güvercin 12. bölüm 2. fragmanı
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 23. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 110. bölüm 2. fragmanı
İYİ Partili Şenol Sunat'tan Doğu Perinçek'e yaylım ateş
400 komanda askeri uçakla Hatay'a geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diyarbakır HDP binası önündeki ailelere teşekkür telefonu
60 saniyede bugün (26 Şubat 2020)
Nişanlısını öldüren Zehra’nın bıçaklı görüntüleri ortaya çıktı
Yorumlar