BIST 1.325
DOLAR 7,93
EURO 9,46
ALTIN 461,12

Öfkeli Femen üyesinden Türk erkeklerine: Çirkin ve mide bulandırıcısınız

Ülkemizde de günden güne yayılan ve çırılçıplak eylemleriyle tanınan Femen üyelerinden Ukraynalı Alisa Vinogradova, Türk erkeklerine adeta ateş püskürdü.

2008 yılında Anna Hutsol tarafından kurulan Femen, yurt dışında cinsel istismara uğrayan Ukraynalı kadınların üzücü yaşam öyküleri sonucu ortaya çıkmıştır. Şimdi neredeyse her ülkede binlerce üyesi bulunan Femen'in Ukraynalı üyesi Alisa Vinogradova, Türkiye'ye özel yaptığı röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Euronews'e konuşan ve ülkesinde yedi yıl hapis cezasıyla yargılanan Alisa, Femen ile ilgili merak edilenleri cevapladı. Ayrıca Ukrayna'ya Türkiye'den seks turizmi için gidenlerden iğrendiğini söyleyen Alisa, "Ukrayna'ya seks için gelen Türk erkekleri, siz çirkin ve mide bulandırıcısınız, bunu yapmayı bırakın ve Ukrayna'dan defolun!" şeklinde konuştu.

UKRAYNA'NIN KIZLARI GÜZEL
Türk erkeklerinin Ukrayna'ya ilişki yaşamak için gelmesini anlayamayan Alisa, "Ukrayna Avrupa'da en fakir ülke. Her şey ucuz burada. Ucuz uçaklar, restoranlar.. Çok sayıda insan sonsuza kadar yurt dışına çıkmak istiyor. Ukrayna'nın kızları güzel. Türkiye'den çok sayıda erkek buraya seks turzimi için geliyor."

TÜRK ERKEKLERİNİN ÇOĞU İYİ
"Bütün Türk erkeklerinin kötü olduğunu düşünmüyorum. Bu doğru değil. Türkiye çok güzel bir ülke, insanları hoş, Türk erkeklerinin çoğunun çok iyi insanlar olduğunu biliyorum." diyor.