BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
MEDYA

O Ses Türkiye'de Tolga Sarıtaş'tan 'Senden Daha Güzel' performansı

O Ses Türkiye'nin 31 Aralık 2017 Pazar akşamı yayınlanan yılbaşı özel bölümünde Tolga Sarıtaş'tan 'Senden Daha Güzel' performansı...

O Ses Türkiye'nin 31 Aralık 2017 Pazar akşamı yayınlanan yılbaşı özel bölümünde Tolga Sarıtaş, 'Senden Daha Güzel' performansıyla tüm jüriyi döndürmeyi başardı. Tolga Sarıtaş, kendisine dönen jürilerden Yıldız Tilbe'yi seçti.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar 3 yorum