O Ses Türkiye'de ırkçılık tartışması büyüyor Acun'la Yıldız Tilbe fena patladı!

O Ses Türkiye çekimlerinde Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz arasında yaşandığı ve çekimlerin durmasına neden olduğu iddia edilen 'ırkçılık' kavgasına ilişkin Acun Ilıcalı'dan sert bir açıklama geldi.

O Ses Türkiye'de ırkçılık tartışması büyüyor Acun'la Yıldız Tilbe fena patladı! - Sayfa 1

O Ses Türkiye çekimlerinde Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz arasında yaşandığı ve çekimlerin durmasına neden olduğu iddia edilen 'ırkçılık kavgası' gündeme bomba gibi düştü. Acun Ilıcalı, o iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sert bir dille yalanlarken, Yıldız Tilbe de twitter hesabı üzerinden kendisini ırkçılıkla suçlayan Cengiz Semercioğlu ve Ahmet Hakan'a ateş püskürdü.

110
O Ses Türkiye'de ırkçılık tartışması büyüyor Acun'la Yıldız Tilbe fena patladı! - Sayfa 2

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yayınladığı bir yazıda, Cengiz Semercioğlu'nun köşesine taşıdığı bu iddiaların ahlak dışı ve iftira olduğunu belirtti. İşte Acun Ilıcalı'nın o paylaşımı:

210
O Ses Türkiye'de ırkçılık tartışması büyüyor Acun'la Yıldız Tilbe fena patladı! - Sayfa 3

"Son günlerde herhalde magazinel yazı malzemesi bulmakta zorlanan bazı arkadaşlar, sevgili Yıldız Tilbe ile ilgili gerçekle hiçbir ilgisi olmayan bir haberi gündeme getirmeye çalışmaktalar.

310
O Ses Türkiye'de ırkçılık tartışması büyüyor Acun'la Yıldız Tilbe fena patladı! - Sayfa 4

O Ses Türkiye çekimlerinde yaşandığı iddia edilen olayla ilgili söylenenler durduk yerde uydurulan yalan ve çarpıtmadan başka bir şey değildir. Yıldız Tilbe yabancı dil bilmediğini, dolayısıyla yabancı dilde söylenen şarkılarda ifade ve yorum başarısını ölçemediği, bu nedenle de yabancı dilde şarkı söyleyen yarışmacılara dönmediğini söylemiştir"

410