O Ses Türkiye'de Gökhan'dan sonra flaş ayrılık : Yokmuşum

O Ses Türkiye'de Gökhan'dan sonra flaş ayrılık : Yokmuşum

TV8 yarışması O Ses Türkiye'de Athena'nın ardından bir sürpriz daha yaşandı. Yıldız Tilbe 'Yokmuşum' diyerek O Ses Türkiye jüri koltuğuna veda etti.

O Ses Türkiye'de Gökhan'dan sonra flaş ayrılık : Yokmuşum - Sayfa 1

Yeni sezonu merakla beklenen O Ses Türkiye'nin jürisinde yeni sezonda büyük değişiklikler yaşanacak. Yarışmada 5 sezondur jüri üyeliği yapan Gökhan Özoğuz'un vedasının ardından bir ayrılık haberi daha geldi. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı son açıklamada yarışmada olmayacağını duyurdu.

O Ses Türkiye'de Gökhan'dan sonra flaş ayrılık : Yokmuşum - Sayfa 2

''O SES'TE YOKMUŞUM'': Yıldız Tilbe, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, "O Ses'te yokmuşum, olsun. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim" notunu yazdı. Yıldız Tilbe'nin ayrılmasının ardından jüriye kimin geleceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

O Ses Türkiye'de Gökhan'dan sonra flaş ayrılık : Yokmuşum - Sayfa 3

Yeni yayın dönemiyle ilgili, “Bomba 1-2 transferimiz daha var ama şimdi söylemeyeceğim” diyen Acun Ilıcalı’nın sürprizi Beyaz Show programıyla tanınan Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye ekibine katıldı. Acun Ilıcalı, “Beyaz hem moderatör hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk." ifadelerini kullanmıştı.

O Ses Türkiye'de Gökhan'dan sonra flaş ayrılık : Yokmuşum - Sayfa 4

''BAMBAŞKA BİR HAVA GETİRECEK'': Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti "Beyazıt Öztürk'ün bu yıl O Ses Türkiye’ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor.” Bu gelişme üzerine O Ses Türkiye jürisinde nasıl bir değişiklik olacağı merak konusu olmuştu. Ve beklenen ayrılık gerçekleşti.