MEDYA

O Ses Türkiye'de Acun Ilıcalı'dan jüriyi meraklandıran hikaye!

O Ses Türkiye'de Baran Acar söylediği türküyle tüm jüriyi döndürmeyi başardı! Acun Ilıcalı ise yarışmacıyla ilgili anlattığı hikayeyle jüriye adeta ters köşe yaptı!

O Ses Türkiye'nin Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde, Baran Acar isimli yarışmacı 'Keklik Gibi' isimli türküyü seslendirdi. Başarılı yarışmacı , tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Murat, Hadise ve Yıldız Tilbe'yi aynı anda Gökhan'ı da son anda döndürmeyi başaran Baran Acar'ın, O Ses Türkiye'ye 2. defa katıldığı ortaya çıktı. Yarışmacının O Ses Türkiye'deki eski yaşadıklarını anlatan Acun Ilıcalı, jüri üyelerini merak içinde bıraktı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar