O Kedicik'ten kan donduran itiraf! Adnan Oktar kediciklere nasıl işkence ederdi?

Adnan Oktar örgütünde televizyon ve internet yayınlarının başındaki kişi Ayça Pars, Adnan Oktar'ın kadınlara yönelik tavırları ve barbarlıkları hakkında kan donduran itiraflarda bulundu...

O Kedicik'ten kan donduran itiraf! Adnan Oktar kediciklere nasıl işkence ederdi? - Sayfa 1

ADNAN Hoca olarak bilinen Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonda tutuklandıktan sonra itirafçı olarak tahliye olan ilk kedicik olan Ayça Pars'tan bomba itiraflar sürüyor. Adnan Oktar örgütünde televizyon ve internet yayınlarının başındaki kişi Ayça Pars, Adnan Oktar'ın kadınlara yönelik tavırları ve barbarlıkları hakkında kan donduran itiraflarda bulundu... Oktar için, "30 kişilik gruptan kimi gözüne kestirirse ona dayak atardı. Dayak derken sadece tokat değil. Yerde sürüklerdi, saçlarını kazırdı" diyen eski kecidik Pars, "Bayanlardan biri eğer ona aşıkmış gibi bakmazsa, yayında 'Biz 5 dakika ara verelim' der, yayına ara verdirip ona işkence yapılırdı" ifadelerini kullandı.

O Kedicik'ten kan donduran itiraf! Adnan Oktar kediciklere nasıl işkence ederdi? - Sayfa 2

Adnan Oktar örgütündeki "bacılar" grubunun en kıdemlisi Ayça Pars, örgüte ait tüm bilinmeyenleri anlattı, şok itiraflarda bulundu. Adnan Oktar örgütünde televizyon ve internet yayınlarının başındaki kişi Ayça Pars, Adnan Oktar'ın kediciklere nasıl işkence ettiğini kan dondurucu ifadelerle anlattı.

O Kedicik'ten kan donduran itiraf! Adnan Oktar kediciklere nasıl işkence ederdi? - Sayfa 3

İşte 29 yıl örgütün İmam Bacılar Grubu'nda bulunan Ayça Pars'ın kan donduran ifadelerinden bazı satır başları...

O Kedicik'ten kan donduran itiraf! Adnan Oktar kediciklere nasıl işkence ederdi? - Sayfa 4

- 30 kişilik gruptan kimi gözüne kestirirse ona dayak atardı. Dayak derken sadece tokat değil. Yerde sürüklerdi, saçlarını kazırdı. Bir bayanı küçük düşürecek her şeyi yapardı. Bu şiddete yüzlerce kez şahit oldum.