Nurcan Salman 'Güzelliğimden özgürlüğüm kısıtlandı' demişti videoyu neden çektiğini açıkladı

'Güzelliğimden ötürü özgürlüğüm kısıtlandı' diyerek paylaştığı videoyla sosyal medyada olay olan Nurcan Salman, katıldığı canlı yayında amacını anlattı.

"Güzelliğimden dolayı özgürlüğüm kısıtlandı" diyerek çektiği videoyu sosyal medyada paylaşan ve gündem konusu haline gelen Nurcan Salman, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Türkücü Alişan'ın videoyu paylaşmasıyla kısa sürede tüm haber sayfalarında yer alan Salman, videoyu neden çektiğini anlattı.

''Ünlü olmak istiyorum'': Kuaför olduğu öğrenilen Salman, videonun hikayesini şu sözlerle anlattı: "Kuaför salonum var kardeşimle beraber işletiyoruz. Geniş bir ailem var ve 15 kardeşiz. Hepsi belki 'bizi rezil ettin' diye düşünmüşlerdir. Videodaki gerçeklik değilde trajikomiklik. Ben zaten hep böyle şeyler yapıyorum ünlü olmak istiyorum. Kendi kendime gülüyorum amacım başkasını güldürmek değil. 

''Ünlü olmak için bir yeteneğimle öne çıkmak isterim'': Kendi kendime gülüyorum amacım başkasını güldürmek değil. Daha önce stil yarışmasına katılmıştım. Ünlü olmak için bir yeteneğimle öne çıkmak isterim. Bunun için oyunculuk kursuna da yazılmıştım ama işimden dolayı gidememiştim.

''Videoyu paylaştığıma pişman olmadım'': Güzel olmak ilişkilerime iyi yansıyor. Ben kendimi beğeniyorum, benim işim kadınları güzelleştirmek. Halkın kafası dağılsın biraz benimle ilgilensinler istedim. Videodan sonra polisler bir yorum yaparak gülüyor. Videoyu paylaştığıma da pişman olmadım."