MEDYA

Nihat Doğan, Gönüllüler'i çıldırttı

Nihat Doğan'ın söylediği şarkı Gönüllüler'i çıldırttı! Survivor 2018'in 3 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde All Star'da Nihat Doğan'ın şarkı söylemesi gergin anlar yaşattı...

Survivor 2018'in 3 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde Nihat Doğan gerginliği vardı. All Star takımı galibiyeti kutlarken 'Tavukları Pişirmişem' şarkısını söylemesi iki takım arasında sinirleri gerdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum