BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
GÜNCEL

Dehşete düşüren görüntüler! Suriyeli gencin, Avrupalı yaşlı erkeklerle ilişki pazarlığı kamerada

Avrupa'ya giden Suriyeli gençlerin, para karşılığında Avrupalı erkeklerle ilişki pazarlığına girdiği anlar, kameralara yansıdı. Bu gençlerin birçoğunun intihar ettiği ortaya çıktı.

Yunanistan'ın başkenti Atina'da Avrupalı erkeklerle para karşılığı cinsel ilişkiye giren Suriyeli genç videoya kaydedildi. Görüntülerde Suriyeli bir genç, orta yaşlı Avrupalı bir erkekle 10 euro gibi bir ücret için pazarlık yapıyor.

Suriyeli genç 6 ay önce deniz yoluyla Türkiye'den geldiğini söylüyor. Burada cinsel ilişkiye girmek için para teklif eden birçok yaşlı insan olduğunu anlatıyor. Videoda, Avrupalı erkek ''Sana 10 euro versem bana masaj yapar mısın?'' diyor.

Suriyeli erkek ise 10 euro nun cinsel ilişki için mi masaj için mi olduğunu soruyor. Daha sonra evinde mi otelde mi olacak, kondom kullanacak mıyız gibi sorularla pazarlık yapıyorlar. Suriyeli genç yatacak yerinin olmadığını anlattı. Genç,''Bir adam bana yaklaştı 'aç mısın?' diye sordu. 'Evet, açım' dedim. 'Benimle gel yemek yer ve konuşuruz' dedi. Ardından 'benimle uyur musun?' diye sordu. 'Sana yardım eder paranı veririm' dedi. Daha sonra evine gittik. Taleplerini yerine getirmezsem para vermeyeceğini söyledi.'' dedi.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bu bir rekor olmalı! Türk kökenli oyuncu, 17 yıldır aynı karakteri oynuyor
Köpeğini yağmurdan korumaya çalışan yaşlı adam
İşte Zeytin Dalı Harekatı'nda kullanılan yerli silahlarımız
Ürküten görüntü: Mezarlar tek tek ortaya çıktı
İngiltere'de çaresiz kadınlardan kira yerine seks isteyen ev sahipleri
Otomobil hırsızları ortalığı birbirine kattı!
Ele geçirilen Raco'dan yeni görüntüler!
Talihsiz kadının bu hareketi canını fena yaktı
Tam ağaçtan hindistan cevizini alacakken hüsrana uğradı
Zeytin Dalı harekatının kadın subayları