BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,11

Necati Şaşmaz eşiyle ortaya çıktı! Boşanacak deniyordu oğlu ile...

Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz eşi Nagehan Kaçıkçı ile boşanacakları iddiasına mutluluk pozu verip yalanladı. Çift oğulları Ali Nadir Şaşmaz ile birlikte ortaya çıktı.

Kurtlar Vadisi dizisindeki Polat Alemdar karakteri ile bilinen Necati Şaşmaz, evliliği ile gündemde. 2012 yılında evlendiği eşi Nagehan Kaşıkçı ile boşanacakları iddia edilince bugün ailecek elele ortaya çıktılar. Necati Şaşmaz oğlu Ali Nadir ve eşiyle birlikte görüntülendi ve boşanacakları iddialarına yanıt verdi.

Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz'ın oğulları Ali Nadir bugün okula başladı. Çift bunu 'boşanacakları' dedikodularını yalanlamak için fırsat olarak değerlendirdi. Eşiyle mutluluk pozu veren Necati Şaşmaz, 'ayrılmıyoruz' mesajını verdi.

İKİ ÇOCUKLARI VAR : 6 yıldır evli olan Nagehan - Necati Şaşmaz çifti geçtiğimiz yıl ikinci kez çocuk heyecanı yaşamış ve Yusuf Emir ismini verdikleri bir bebekleri dünyaya gelmişti.

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı 'Polat Alemdar' karakteriyle yıldızı parlayan Necati Şaşmaz 2012 yılında Nagehan Kaşıkçı ile dünyaevine girmişti. Çift oğulları Ali Nadir'i 2013 yılında kucağına almıştı.