Murat Boz: Keşke Aslı da olsaydı ama...

Murat Boz: Keşke Aslı da olsaydı ama...

“Kardeşim Benim 2” 24 Kasım’da vizyona girecek. Filmin oyuncuları önceki gün Kuruçeşme Huqqa’da bir basın toplantısı düzenledi. Murat Boz, Aslı Enver’in neden ikinci filmde yer almadığı sorusuna da yanıt verdi.

Murat Boz: Keşke Aslı da olsaydı ama... - Sayfa 1

Başrollerini Burak Özçivit ve Murat Boz'un paylaştığı 'Kadeşim Benim 2' filmi, 24 Kasım'da vizyona girecek. 'Kardeşim Benim' filminin devamı olarak seyirci karşısına çıkacak filmde, Aslı Enver yer almıyor. Filmin oyuncuları önceki gün Kuruçeşme Huqqa’da bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda söz alan Murat Boz, ilk filmin setinde tanışıp birlikte olmaya başladığı Aslı Enver’in neden ikinci filmde yer almadığı sorusuna şu yanıtı verdi:

Murat Boz: Keşke Aslı da olsaydı ama... - Sayfa 2

“Aslı’nın olmasını ben de isterdim, ama yoğunluğu nedeniyle olamadı. Onun yerine Pınar Deniz ve Leyla Feray geldi.”

Murat Boz: Keşke Aslı da olsaydı ama... - Sayfa 3

Leyla Feray, filmde abileri onu zorla evlendirmeye kalkınca evden kaçan bir genç kızı canlandırdı.

Murat Boz: Keşke Aslı da olsaydı ama... - Sayfa 4

Kardeşim Benim 2 konusu... Ünlü müzisyen kardeşler Hakan (Burak Özçivit) ve Ozan (Murat Boz), vefat eden yakın arkadaşları Tato'nun (Ferdi Sancar) cenazesi için Ege'nin bir köyüne gelmişlerdir. Bu sırada Hakan, Rize'nin önemli çay tüccarlarından biri olan Muzaffer'in kızı olan Didem'le (Pınar Deniz) evlenmeye karar vermiştir ve Muzaffer'in itirazlarına rağmen 2 gün içinde düğün gerçekleşecektir. Ancak işler yine karışınca Ege'den başlayan ve birçok macera yaşayacakları bir yolculuğa çıkarlar.