Murat Başoğlu ekranlara dönüyor skandalın ardından tehditler savurdu

Murat Başoğlu ekranlara dönüyor skandalın ardından tehditler savurdu

Yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede çekilmiş skandal görüntüleriyle Türkiye'nin gündemine oturan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra kamera karşısına geçerek hem çok sert tehditler savurdu hem de ekrana geri döneceğini açıkladı.

Murat Başoğlu ekranlara dönüyor skandalın ardından tehditler savurdu - Sayfa 1

2017 yazında yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede çekilen görüntülerinin basına sızmasının ardından skandal ilişkisi ifşa olan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra kameralara takıldı. Gazetecilere güle oynaya röportaj veren sunucu, hem etrafa çok sert tehditler savururdu hem de ekranlara geri döneceği sinyalini verdi.

Murat Başoğlu ekranlara dönüyor skandalın ardından tehditler savurdu - Sayfa 2

"Bazı haddini bilmeyenler adam öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlar" diyen Başoğlu, ardından "Allah’a şükür kimse öyle bir şeye cesaret edemez. Benim adım Murat Başoğlu. Ben bastığım yerde ayağımın izini bırakırım. O yüzden herkes aklını başına devşirecek." diyerek kendisini eleştirenleri açık açık tehdit etti.

Murat Başoğlu ekranlara dönüyor skandalın ardından tehditler savurdu - Sayfa 3

"UYKULARI KAÇSIN İSTİYORUM": Başına gelen olaydan sonra düşmanlarını tanıdığını ve onlardan bir bir hesap soracağını söyleyen sunucu, "Her kötü olayın bir iyi sonucu vardır. Önemli olan benim bunlardan ne ders çıkardığımdır. Ben bunlardan çok güzel dersler çıkardım. Allah’ıma şükür beni çok seven insanlar olduğunu gördüm...

Murat Başoğlu ekranlara dönüyor skandalın ardından tehditler savurdu - Sayfa 4

Düşmanlarımı da gördüm. Görmedim değil. Onlardan da hesap soracağım. Benim adım Murat Başoğlu. Öyle kimseden hesap sormaz zannetmesinler. Hepsinden hesap soracağım. Uykuları kaçsın istiyorum çünkü" ifadelerini kullandı.