BIST 1.334
DOLAR 7,89
EURO 9,41
ALTIN 460,71
MEDYA

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm 2. fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. yeni bölümüyle 3 Aralık 2015 Perşembe akşamı Star'da olacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem'im bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı; 3 Aralık 2015 Perşembe akşamı Star'da...


Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölümde Anastasia saraydan kaçmaya çalışırken, karanlık bir sırra şahit oluyor ve ölümle burun buruna geliyor! Safiye Sultan saraydan sürgün edilince askeri isyana teşvik ediyor! Asker sarayın kapılarına dayanıyor! Sultan Ahmed isyanı durdurabilmek için çabalarken, Safiye Ahmed’e şok bir teklifte bulunuyor! Ahmed ve İskender kum meydanındaki düelloda karşı karşıya geliyor! Anastasia hayatta kalabilmek için büyük bir oyuna başvuruyor! 


Sultan Ahmed’e git gide bağlanan Anastasia için bu aşktan kaçmanın tek yolu, saraydan ayrılmaktır. Karanlık dehlizlerde çıkış yolunu ararken, sarayı derinden sarsacak bir sırra şahit olur ve ölümle burun buruna gelir.  


İktidarını Ahmed’e kabul ettirmeye çalışan Safiye Sultan, yeniçeri ve sipahiyi isyana teşvik eder. Sarayın kapılarına dayanan askerin öfkesini, hızır gibi yetişen Aziz Mahmud Hüdayi yatıştırır. Ancak Safiye’nin yeni bir planı vardır.


İskender, ne pahasına olursa olsun Anastasia’yı bulup ona verdiği sözü tutacaktır. Anastasia’nın kurdelesi ortadan kaybolunca, ocağı birbirine katar. Yeniçeri ocağına yaptığı ziyarette Ahmed, İskender’i gözüne kestirir ve onu düelloya davet eder. Kum meydanında yapılan düelloda İskender öyle bir hata yapar ki cezası ölümdür! 


Gittikçe büyüyen isyan kontrolden çıkar. Köşeye sıkışan Ahmed’e, Safiye’nin bir teklifi vardır. Ahmed, Safiye’nin şartına boyun eğecek midir? Anastasia ise hayatta kalabilmek için tehlikeli bir oyun oynar.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar