BIST 1.127
DOLAR 8,29
EURO 9,75
ALTIN 499,43
HABER /  CHP

Muharrem İnce'den 'Gel Bakalım Muharrem' itirafı

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamada, CHP olarak seçimi neden kaybettiklerini verdiği bir örnekle açıkladı.

Abone ol

CHP'nin 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, CNN TÜRK'te Buket Aydın'la 40 programında Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili itirafta bulundu. İnce, "Biz seçimi aday açıklandığım gün kaybettik. 'Gel bakalım Muharrem'le kaybettik. Çift başlı görüntü verdik. Seçimi orada kaybettik biz. Ama yapacağım bir şey yoktu." dedi.

16 Haziran seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan ve 2019 Mart yerel seçimlerinde de İBB adayı olmak istediğini belirten Muharrem İnce, CNN TÜRK'te 40 programında Buket Aydın'ın sorularını cevapladı. Muharrem İnce'nin açıklamalarından satırbaşları:

''Biz seçimi aday açıklandığım gün kaybettik. 'Gel bakalım Muharrem'le kaybettik. Çift başlı görüntü verdik. Seçimi orada kaybettik biz. Ama yapacağım bir şey yoktu. Çift başlı görüntü yaramadı. İnsanlar bizi daha dirayetli bulabilirdi. Gel bakalım Muharrem'de tuzu biberi oldu.''

"ÇİFT BAŞLI GÖRÜNTÜ VERMEMİZ İNANDIRICILIĞI DÜŞÜRDÜ"

İNCE'Yİ KİM FİNANSE EDİYOR?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olmak istediğini belirten İnce, kendisini milletin finanse ettiğini söyledi. Kendisine Cumhurbaşkanlığı seçimi döneminde insanların verdiği alyansları, zarf içinde paraları gösteren İnce, üçüncü sınıfa giden bir çocuğun da yarışmada kazandığı gram altını kendisine verdiğini söyledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Suç makinesi kadın sonunda yakalandı!
Pes artık' dedirten dolandırıcılık! 'Parola vatan'
MHP'li Yalçın'dan Altay'a: Siyasi sübyancı, aşağılık
Almanya’da polis şiddeti sonucu bir Türk hayatını kaybetti!
Egemen Bağış: Erdoğan bunu yapmaz!
2020 cumhuriyet kaç yaşında 29 Ekim yarın kaçıncı yılı
Yorumlar 26 yorum